Course curriculum

    1. Workbook

    2. Learning content video

    3. One Point Lesson - 8 Wastes

    4. One Point Lesson - 8 Wastes Spaghetti Map

    5. One Point Lesson - 8 Wastes Value and Time Analysis

About this course

  • $79.00
  • 5 lessons
  • 0.5 hours of video content